تبلیغات
بهترین کارتون های دنیا - Angelo Rules
بهترین کارتون یا انیمیشن دنیا به نظر شما چیه؟ (تو پست اول بهم بگین!)

سلام به همه!

امروز به خواسته ی آی سودا جون این صفحه رو برای انیمیشن قوانین انجلو می سازم و امیدوارم همه خوششون بیاد!

من که از این انیمیشن خیلی خوشم اومد چون به نظر من قیافه ی شخصیت هاش خیلی بامزه و بانمکه!

امیدورم شما هم مثل من خوشتون بیاد!

منتظر نظراتتون هم هستم!

یادتون نره که: لطفا کپی نکنید!****************************************************************

معرفی شخصیت ها:

انجلو (Angelo):

انجلو یک پسر یازده ساله دوست داشتنی است که کارهاش اغلب دردسر سازند!
که معمولا ایده ها و نقشه های دشواری داره تا بتونه به هدف هایی که خودش و دوستانش دنبالش هستن برسه. هرچه مشکلات بزرگتر و بیشتر باشن نقشه های انجلو هم پیچیده تر خواهند بود. انجلو مطمئن هست که اگه نتونه مشکلی رو به سرعت حل کنه، یک مشکل دیگه هم اضافه خواهد شد!

شروود (Sherwood):

شروود بهترین دوست انجلوست. شروود معمولا یک دلیل علمی برای رد کردن نقشه های انجلو و لولا داره. ولی انجو و لولا همیشه سعی می کنن شروود رو راصی کنن تا باهاشون همراهی کنه! شروود در زمینه تکنولوژی مهارت ویژه ای داره و به همین دلیل می تونه با وسایل الکترونیکی زیادی کار کنه.

لولا (Lola):

لولا یک دختر دوازده ساله است که درست در همسایگی خونه ی انجلو زندگی می کنه و انجلو رو یکی از بهترین دوستاش می دونه. او عاشق چالشه و همیشه انجلو رو تشویق می کنه که یکی از نقشه هاش رو عملی کنه. به علاوه او یک موبایل داره که به بیشتر شدن شرارت انجلو و گروهش کمک می کنه!

مادر انجلو (Angelo's Mom) :

مادر انجلو مهمترین تصمیم گیرنده در خانواده شون هست. اون حسابی مشغول چون باید صد ها کار رو انجام بده! به خاطر همین هم مادرش شرارت هایی که انجلو و دوستاش انجام می دن رو نمی بینه!

پدر انجلو (Angelo's Dad) :

در حالی که مادر انجلو مسئولیت بیشتری در خانه داره، پدر انجلو کمتر سختگیر هست و  بیشتر به برنامه هایی که در تلوزیون نمایش داده می شن اهمیت می ده! انجلو و پدرش خیلی با هم صمیمی اند و این به این معناست که زمانی که پدر انجلو در خونه است، انجلو می تونه با وسایل بیشتری برای انجام نقشه هاش از خونه در بره!

پیتر (Peter):

پیتر برادر کوچک انجلو است که تنها پنج سالشه! بنابراین بیشتر وقتش رو صرف بالا و پایین پریدن در خونه می کنه و سعی می کنه ادای قهرمانان رو دربیاره! انجلو گاهی فکر می کنه پیتر خیلی شیطونه اما چون خیلی کوچیکه مادر هیچ وقت اون رو مقصر نمی دونه!

****************************************************************

بقیه عکس ها:

*************************************************

راستش از این انیمیشن عکس های زیادی تو اینترنت پیدا نکردم و به خاطر همین خودم از قسمت هایی که تو اینترنت دیدم، عکس گرفتم. بنابراین عکس هایی که آدرس وبم روشون نوشته شده رو خودم گرفتم و اگه می خواین از اون ها در وبتون استفاده کنین لطفا منبع رو پاک نکنین. در غیر این صورت باز هم راضی نیستم که کپی کنین!:

فردا بقیه عکس ها رو می ذارم ..... هنوز یک عالمه مونده!