تبلیغات
بهترین کارتون های دنیا - Corpse Bride
بهترین کارتون یا انیمیشن دنیا به نظر شما چیه؟ (تو پست اول بهم بگین!)

سلام،

امروز می خوام به خواسته سارا جون (Winx Club) براتون از انیمیشن عروس مرده این صفحه رو بسازم.

امیدوارم که خوشتون بیاد.

راستی باز هم یادتون نره : لطفا کپی نکنید!

*********************************************************

داستان انیمیشن:

داستان در شهر کوچکی در انگلستان و در عصر ویکتوریایی اتفاق می‌افتد. ویکتور ون دورت (Victor Van Dort) و ویکتوریا اورگلات (Victoria Everglot)بنا به ملاحظات مالی و اجتماعی خانواده‌هایشان می‌خواهند با هم ازدواج کنند. در هنگام تمرین مراسم عروسی، ویکتور مدام جمله هایی را که باید بگوید فراموش می‌کند. او به جنگل می‌رود و در حالی که جمله هایش را با خود تکرار می‌کند، حلقه را از شاخه درختی که مانند یک دست از زمین بیرون آمده است، می‌گذراند. شاخه در حقیقت دست عروس مرده‌ای است که از خاک بیرون مانده است. ماجراهای ویکتور، سرگردانیش در دنیای مردگان و عشق یک طرفه عروس مرده به او از این جا آغاز می‌شود.ادامه داستان به تلاش او برای برگشتن به عالم زنده ها و رسیدن به دختر مورد علاقه اش می پردازد در عین حال که کم کم به عروس مرده اش هم علاقمند می شود!!

**********************************************************

شخصیت ها:

ویکتور ون دورت (Victor Van Dort) :

ویکتور شخصیت اصلی داستان و مرد جوان، فروتن، خجالتی و خوش قلبی است. که پدر و مادر او مشتاق هستن که او با ویکتوریا  ازدواج کنه تا ثروت و اشرافیتشون بالا بره. اما خوشبختانه ویکتور جذب ویکتوریا می شه و نقاط مشترک زیادی رو با ویکتوریا پیدا می کنه و با یک نگاه اون رو می پسنده. در طول فیلم توجه قلب ویکتور در میان شیرین و خجالتی بودن و هنوز زنده بودن ویکتوریا و از طرفی دیگه آزادگی و زیبا بودن و اما مرده بودن امیلی درگیر می شه.

ویکتوریا اور گلات (Victoria Everglot):

ویکتوریا یک دختر ساده اما شاد و مهربان هست که همیشه آرزو داشت با کسی ازدواج کنه  که اونو واقعا دوست داشته باشه، اما از این این که این مسئله رو با کسی در میون بذاره می ترسید چون این فکر به نظر همه احمقانه بود.ترتیب دادن ازدواج ویکتوریا با ویکتور بیشتر به خاطر این بود که او بتونه خانواده اش رو از فقیری و بدبختی نجات بده.پدر و مادر هر دو اون ها بیشتر به  شراکت و قرارداد هاشون فکر  می کردن تا خود بچه هاشون!اما خوشبختانه اون هم از ویکتور خیلی خوشش اومد! زمانی هم که در فیلم ویکتور ناپدید شد پدرو مادر ویکتوریا اونو مجبور کردن تا با لورد بارکیس بیترن  (Lord Barkis Bittern) ازدواج کنه در صورتی که ویکتوریا از اون بدش می اومد!

امیلی یا عروس مرده (Emily/ Corpse Bride):

امیلی یک دختر مهربان و قابل اعتماد است که بر خلاف این که مرده خیلی احساساتیه و قلب غیر تپنده ی اون خیلی راحت شکسته می شه. امیلی زمانی که می خواست با  لورد بارکیس بیترن (Lord Barkis Bittern) ازدواج کنه، به سختی اونو می شناخت و همین هم باعث مرگش شد. او حتی زمانی که توسط لورد بارکیس کشته شد، هنوز منتظر فرد مورد علاقه اش بود و این زمانی بود که ویکتور به صورت اتفاقی اون حلقه رو تو دستش کرد. ویکتور اولین باری که امیلی رو دید ازش می ترسید و ازدواج این دو کاملا اتفاقی و غیر قابل باور بود چون امیلی مرده بود اما ویکتور زنده. تازه امیلی یک کرم هم تو سرش داره و یک عنکبوت که همیشه به دنبالش میاد!

لورد بارکیس بیترن (Lord Barkis Bittern):

این همون شخصی هست که بعد از ناپدید شدن ویکتور، برای ثروت و مقام می خواد یا ویکتوریا ازدواج کنه. و همون کسی هست که امیلی رو روز عروسیش کشت و باعث شد که او عروس مرده بشه.

پدر و مادر ویکتور (Nell Van Dort & William Van Dort):

پدر و مادر ویکتوریا (Maudeline Everglot & Finis Everglot):

کالسکه چی خانواده ون دورت (Mayhew):

سگ ویکتور:

***********************************************************

 عکس های دیگر:

 

عکس هایی از هنگام ساخت:

چند عکس متحرک:

             

منتظر نظراتتون در پست اول وبلاگم هستم....