تبلیغات
بهترین کارتون های دنیا - Shaun The Sheep
بهترین کارتون یا انیمیشن دنیا به نظر شما چیه؟ (تو پست اول بهم بگین!)

سلام،

امروز به خواسته سارا جون (St.Star) می خوام از کارتون زیبای "Shaun The Sheep" یا شان گوسفند زبل یک صفحه بسازم.این کارتون زیاد از تلوزیون پخش شده و فکر کنم همتون دیده باشینش.

درخواست همیشگی من از شما: لطفا کپی نکنید!

***************************************************************

خلاصه کارتون:


مجموعه ی بی نظیر  کارتون Shaun The Sheep ماجرای گوسفند های یک دامدار هست که با کارهای بامزه و جالبشون  ما را وادار به خنده می کنن . از سگ دامدار که نگهبان گوسفند ها گرفته تا خوک های شیطون که نقش منفی فیلم هستند و در بعضی قسمت ها گوسفندها و سگ نگهبان را با شیطنت های خود، دچار مشکل می کنن .

کارهایی که در این کارتون گوسفندها  برای نجات خود و دامدار و مخصوصآ سوتی های سگ نگهبان می کنند نشان می دهد که این گوسفندها باهوش تر از انسان ها هستند!! ، البته فکر خلاق این کارتون یک گوسفند لاغر و بامزه است که با فکر اون مشکل ها حل می شود که از قبیل نجات دیگر گوسفندها از مشکلات ، انجام وظایف عقب مونده ی سگ نگهبان ، اداره کردن بعضی کارهای دامدار و خیلی موارد دیگر که همه ی اینها موجب جذاب شدن این مجموعه شده است .

کارتون shaun the sheep یکی از سری کارتونهای موفق در سرتاسر دنیاست که طرفداران زیادی هم دارهو  این کارتون از نوع خمیریه و داستان هم درباره ی یک مزرعه هست که تعدادی گوسفند و یک سگ و یک مرد مزرعه دار در اون زندگی می کنن که هر قسمت هم مهمان هایی داره. صاحب مزرعه آدم کودنی است و در عوض گوسفندان بسیار باهوشی همراه با سگ مزرعه داستان رو می سازن اون ها همه کارهای انسان رو انجام میدن از بازی فوتبال و شیرینی پزی و تعمیر رادیو و ... گرفته تا نقاشی و سونای بخارو صافکاری ماشین!

***************************************************************

معرفی شخصیت ها:

شان (Shaun):

نقش اول و همون گوسفند باهوشی که از نظر رفتار و هوش در سطح بالایی قرار داره. کنجکاو ، کاردان ، شادی خواه و همچنین پر  شور و شوق و بی تجربگ که اغلب دنبال چاره ای برای حل مشکلات هست.

بیت زر (Bitzer):

بیت زر، سگ گله همیشه در نگهداری و حفاظت از گله مصمم است و به دنبال یک زندگی آرام در مزرعه و او بهترین دوست شان هست.

شرلی (Shirley):

 شرلی یک گوسفند چاقالوست که چهار برابر دیگر گوسفنداست و می شه اون رو به عنوان یک ماشین غذاخوری توصیف کرد! که هر چیزی هم که بهش بدن میخوره! و بعضی وقتا هم که گیر می کنه برای جابجا شدن نیاز به کمک بقیه گوسفندان گله داره که هلش بدن یا بکشنش.

تیمی (Timmy):

تیمی پسرخاله ی شان هست و از بچه های گله به حساب می آد. اون یک بره شیطون و دوست داشتنی است که گاهی اوقات با شیطنت هاش کارهای خطرناکی می کنه که باعث به وجود آوردن ماجرا می شه ولی اغلب اون بی گناهه! خوشبختانه مادرش هست که همیشه ازش مراقبت کنه!

مزرعه دار (The Farmer):

مزرعه دار کمی بیتفاوت و بی مسئولیته و چون به بیت زر اعتماد داره اغلب گله رو به عهده اون می ذاره و به دنبال کار های مزرعه می ره ولی غافل از اینکه گوسفنداش معمولی و عادی نیستن! ایشون کمی کودن هم تشریف دارن!!!

گله (The Flock):

یک خانواده بزرگ از گوسفندان شاد که معمولا در حال تماشا کردن کارهای شان و بیت زر هستن و در بقیه مواقع هم مشغول بازی کردن و خوردن علف هستن.

خوک ها (The Pigs):

این سه خوک مزاحم که در تصویر بالا می بینین، همیشه در حال اذیت کردن ، مسخره کردن و به دردسر انداختن گوسفندها و از خراب کردن و از بین بردن طرح های شان هستن. اما این خوک ها از بیت زار که اون ها رو به خط می کنه، می ترسن!

پیدسلی (Pidsley):

گربه ای که در عکس بالا می بینین، گربه ی مزرعه دار هست که دوست داره تنها کسی باشه که مورد توجه اون واقع می شه.بنابراین به رابطه ی بین بیت زر و مزرعه دار حسودی می کنه.پیدسلی از گوسفند ها هم متنفره و فکر می کنه که اون ها احمقند!

*********************************************************************

سایر عکس ها:

 

 

عکس هایی از هنگام ساخت:

************************************************************************************

ویدیو ها:

خب بچه ها این هم چند تا قسمت از این انیمیشن: (کیفیتشون بده اما در عوض حجم خیلی کمی هم دارن.)

اول از همه تیتراژش:

 

[http://www.aparat.com/v/3d600348cf3aca45a777c9bc043054d47333]

و این هم دو تا از قسمت هاش:

 

[http://www.aparat.com/v/e43739bba7cdb577e9e3e4e42447f5a57742]

[http://www.aparat.com/v/ebbb5ccb88b2cd2e2224917a325f903b15537]

 

********************************************************

منتظر نظراتتون در پست اول وبلاگم هستم....