تبلیغات
بهترین کارتون های دنیا - Shin Captain Tsubasa
بهترین کارتون یا انیمیشن دنیا به نظر شما چیه؟ (تو پست اول بهم بگین!)

سلام به همه!

امروز به خواسته نگار جون از کارتون فوتبالیست ها این صفحه رو می سازم.

امیدوارم که خوشتون بیاد!

*******************************************************

خلاصه داستان:

داستان درباره ی زندگی پسری تقریبآ نوجوان به نام سوباسا اوزورا که اسمش به معنای بال های بزرگ آسمان است که همراه مادرش به شهری دیگه نقل مکان میکنه(پدر سوبا ناخدای کشتیه و بیشتر عمرش رو در دریاها سپری میکنه)سوبا در آغاز ورودش به این شهر با کاپیتانی به نام ایشیزاکی اشنا میشه.ایشی به سوبا میگه که در تیم نانکاتسو بازی میکنه.سوبا و ایشی به زمین مسابقه میرن، وقتی سوبا مهارت واکی رو میبینه، تصمیم میگیره با واکی مقابله کنه که در آخر سوبا به خاطر استعداد عجیبی که در فوتبال داره، موفق میشه به اون گل بزنه و در کل، داستان درباره ی ماجراهای سوبا و دوستاش هست..از آشنا شدن با تارو تا مقابله با کاکرو...

*******************************************************

معرفی شخصیت های اصلی:

سوباسا اوزورا (Tsubasa Ozora):

سوباسا اوزارا ملقب به فرستاده شده از بهشت فوتبال  که اسمش در فارسی به معنای بالهای بزرگ آسمان است، اصلی ترین کاراکتر این کارتون هست.
سوبا توپ فوتبال رو از ته دل دوست داره و این طور به نظر میاد که توپ هم سوبا رو دوست داره ! چون یکبار زمانی که کودک بود و با توپ بازی می کرد وقتی به دنبال توپ می دوید توپ را در وسط خیابان بغل کرد و در همین لحظه اتوبوسی با او برخورد کرد ولی توپ درست مثل یک بالش عمل کرد و سوبا حتی صدمه ندید.
چند سال گذشت و او به مدرسه رفت ولی در آنجا کسی علاقه به فوتبال نداشت و سوبا تنهایی با توپ بازی می کرد و توپ را به عنوان دوست خود انتخاب کرده بود،تا اینکه خانواده او (سوبا و مادرش) به جایی دیگر نقل مکان کردند و از اینجا داستان شروع شد.
مادر سوبا نگران درس اوست و فکر می کنه فوتبال ممکنه مانع پیشرفت تحصیلی سوبا بشه ولی پدرش که ناخدای کشتی است به سوبا امید زیادی می دهد و می داند که فوتبال به درس سوبا صدمه ای نمی زند.
او با دوستانی آشنا میشود که به فوتبال علاقه دارند،در کنار آنها مبارزه میکند و با اون ها به پیروزی می رسه. او با دوستانش در تمام مسابقات شرکت می کنن و تجربه کسب می کنن و با آرزوی رسیدن به جام جهانی به کشور خود بر می گردند....

تارو میساکی (Taro Misaki):

تارو میساکی دوست و رفیق همیشگی سوبا است. مادر تارو زمانی که او سن کمی داشت فوت کرد  و پدرش از آن موقع سرپرستی او را به عهده داشت.پدر تارو یک نقاش  است و برای همین تارو در طول زمان تحصیل مدام مدرسه خود را تغییر میداد و با دوستانی متفاوت آشنا می شد.سرانجام او به مدرسه نانکاتسو آمدو هنگامی که در مسابقه مهمی پای یکی از نفرات تیم آسیب دید او وارد زمین شد.در آنجا او با سوبا دوست شد و با گذشت زمان کمی سوبا و تارو در خط حمله چنان ترکیب بی نظیری رو شکل دادند که انگار فکر هم رو میخوندند و از اون موقع این 2 به اتحاد طلایی معروف شدند.
او با سوبا تمام تیمها رو پشت سر گذاشت،و زمانی که مجبور به ترک آن مدرسه شد سوبا و اعضای تیم یک توپ امضا شده را به او دادند.وقتی درسن جوانی در تیم ملی بازی میکرد مربی او را به خاطر اینکه اعتماد به نفس نداشت، او را کنار گذاشت که تارو در این مدت به تجربه خود افزود و با اعتماد به نفس به تیم خود برگشت.

گنزو واکابایاشی (Genzo Wakabayashi):

 

واکی دروازه بان ماهر تیم شوتتسو است که در ابتدا به خود اعتماد کامل دارد و هیچ کسی را رقیب خود نمی داند تا اینکه برسر زمین تمرین با تیم مقابل یعنی نانکاتسو شرطی می گذارد که اگر از منطقه پنالتی 1 گل به او بزنند زمین را به ایشی و تیمش می دهد.هیچکس قادر به زدن گل به اون نیستند جز سوباسا اوزورا. سوبا با گل زدن به واکی زمین را پس میگیرد ولی واکی که در اثر برخورد به تیر دروازه پیشانیش آسیب میبیند و از گل خوردن ناراحت است به سوبا میگوید که اگر میتواند در مسابقه رسمی به او گل بزند که در آن مسابقه 2 تیم مساوی میشوند و از آن زمان سوبا و واکی با هم دوست می شوند.

کاکرو هیوگا (Kojiro Hyuga):

بازیکنی که وقتی توپ بهش برسه با قدرت تمام توپ رو به طرف دروازه شوت می کنه و همراه با خشونت تمام حمله میکنه.حتی شده بازیکن مقابل صدمه ببینه ولی اون گل رو میزنه.کاکرو در کودکی پدرش رو در حادثه رانندگی از دست داد و از اون موقع تامین مخارج زندگی بر دوش کاکرو و مادرش افتاد. اون فکر میکرد که هیچ بازیکنی توانایی مقابله با اون رو نداره.در بازی نهایی مقابل سوبا با اختلاف کمی بازی به نفع نانکاتسو تموم میشه و از اون موقع با سوبا دوست میشه...

ریو ایشیزاکی (Ryo Ishizaki):

ایشیزاکی در آغاز ورود سوباسا به شهر جدید باهاش آشنا میشه.
وقتی مهارت های سوبا رو میبینه سعی میکنه او رو تو تیم نانکاتسو بیاره و در این امر موفق میشه.ایشیزاکی بغیر از اینکه خیلی بامزه است، بازیکن با اراده و شجاع هست. به ریو ایشیزاکی لقب کله آهنی رو دادند چون تمام شوتهای کاکرو رو با سر آهنیش دفع میکنه و کاکرو هر چی شوت میزنه ناگهان جلوش ظاهر میشه و با سر توپ رو دفع میکنه.
ایشی بر خلاف دوستش سوبا زیاد درساش خوب نیست و به خاطر دیر رسیدنش همیشه پشت در می ایسته!

******************************************************

دیگر عکس ها:

از فردا به این صفحه روزی 10 تا عکس اضافه می شه.

(چون تعداد عکس ها خیلی زیاده.تو این مدت بقیه صفحه ها ساخته می شن...)